Неділя, 27.09.2020, 04:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Білоцерківська ДЮСШ №1

Головна сторінка

   Тренеру, який працює з великою кількістю юних спортсменів завжди приємно, коли його працю цінують в громаді, для якої він і виховує спортивне, здорове і креативне покоління. Це задоволення збільшується вдвічі, коли тебе нагороджують разом з твоїм колегою , ну а коли твою ДЮСШ відзначають , як найкращий спортивний заклад міста – ти відчуваєш гордість і за працю і за колектив в якому ти працюєш. Так і стало на урочистому зібранні присвяченому Дню Фізкультурника 2020 в нашому місті. І хоча це вже частинка історії і спогадів попереду великі спортивні плани, а як інакше може жити тренер і його спортивна школа!
Вперед , до нових перемог і до нових стартів!
На світлині , відразу після нагородження тренер зі спортивного орієнтування ДЮСШ№1 Зіглін Олег , директор ДЮСШ№1 Юрий Гончаренко і тренер з панкратіону ДЮСШ№1 Василь Дем’янцев.&nb ... Читати далі »

Переглядів: 45 | Додав: LarisaAdmin | Дата: 06.09.2020 | Коментарі (0)

інформація

щодо набору дітейдо груп початкової підготовки

першого року навчання

... Читати далі »
Переглядів: 377 | Додав: LarisaAdmin | Дата: 11.08.2020 | Коментарі (0)

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ 

НАКАЗ

03.04.2020                                                  Біла Церква                                                       № 63

 

... Читати далі »

Переглядів: 297 | Додав: LarisaAdmin | Дата: 26.04.2020 | Коментарі (1)

У м. Біла Церква з'їхалися найсильніші боксери України на 35 -й ювілейний Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді, пам'яті Героя України, льотчика-космонавта П. Р. Поповича.

... Читати далі »

Переглядів: 173 | Додав: LarisaAdmin | Дата: 11.03.2020 | Коментарі (0)

Відкритий чемпіонат Тернопільської області на призи Інги Шкарупи, МСУМК зі спортивної гімнастики

1 розряд 2008 р. н. обов'язкова програма.

3 місце ШЕВЧЕНКО Марія

1 розряд 2008 р. н. довільна програма

2 місце КАПШУК Дар'я.

КМС 2007 р. н.

3 місце УТКІНА Анастасія

4 місця

БОЖКО Світлана, ГУЛЯЄВА Вікторія, КАПШУК Олександра.

5 місця

КРЕЧИК Анастасія, КРАВЦЕВА Валерія.

І єдина в своєму віці по 3 розряду виступала КРАВЦЕВА Вероніка.

Яка набрала гідну суму балів в порівнянні з старшими дівчаткам.

Але вона виступала поза конкурсом.

... Читати далі »

Переглядів: 108 | Додав: LarisaAdmin | Дата: 11.03.2020 | Коментарі (0)

Відкритий обласний турнір « Олімпійські надії» серед юнаків та дівчат зі спортивної гімнастики

26-28.02.2020 р.

м.Хмельницький

В змаганнях прий ... Читати далі »

Переглядів: 124 | Додав: LarisaAdmin | Дата: 03.03.2020 | Коментарі (0)

Відкрита першість м.Фастова з кульової стрільби, присвячена Героям Небесної Сотні

21-22.02.2020 р., м.Фастів

... Читати далі »

Переглядів: 109 | Додав: LarisaAdmin | Дата: 26.02.2020 | Коментарі (0)

Відкрита першість м.Фастова з гімнастики спортивної

« Олімпійські надії»

... Читати далі »

Переглядів: 120 | Додав: LarisaAdmin | Дата: 26.02.2020 | Коментарі (0)

Чемпіонат України серед молоді та юніорів з плавання

18-22.02.2020 р.

м.Дніпро

... Читати далі »

Переглядів: 179 | Додав: LarisaAdmin | Дата: 26.02.2020 | Коментарі (0)

22 лютого в ігровому залі нашої школи пройшли змагання

VII туру юнацької баскетбольної ліги Київщини

 

    ... Читати далі »

Переглядів: 80 | Додав: LarisaAdmin | Дата: 24.02.2020 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 36 37 »
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz