Білоцерківська ДЮСШ №1

Головна » 2016 » Квітень » 1 » ПЛАВАННЯ
11:44
ПЛАВАННЯ

З 30 березня по 2 квітня в басейні ДЮСШ №1 проходить Чемпіонат України з плавання серед юнаків.

на фото: відкриття Чемпіонату

На старти змагань вийшли 584 учасника (беспрецедентна кількість) з 69 ДЮСШ та спортклубів України. Команди 17 областей та м. Києва виборюють перемогу в цих змаганнях.

на фото: розминка учасників змагань

на фото: старт запливу з плавання на спині

Від нашого міста в Чемпіонаті приймають участь 32 спортсмена, зокрема: від ДЮСШ № 1 - 24 чоловіка, ДЮСШ № 2 - 7 чоловік і ДЮФСК - 1 чоловік.

на фото: змагання стилем "брас"

на фото: стартують юнаки

В перший день змагань команда дівчат ДЮСШ № 1 зайняла почесне 11-е місце в естафеті 4х50 м вільним стилем, а Кузько Володимир (тренер Тищінська О.О.) виборов 10 місце на дистанції 200 м батерфляєм, а в наступний день посів почесне 6-місце на дистанції 100м батерфляєм.

на фото: нагородження переможців та призерів 1-го дня змагань проводить начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Ю.Ф.

на фото: нагородження переможців та призерів 2-го дня змагань проводить срібний призер Олімпійських ігор в Сіднеї, Австралія, заслужений майстер спорту, депутат Верховної Ради України Денис Силантьєв.

За результатами цих престижних змагань команда нашої школи посіла 25-е місце з 69 команд - учасниць.

Переглядів: 694 | Додав: LarisaAdmin | Рейтинг: 5.0/1