Білоцерківська ДЮСШ №1

Головна » 2015 » Березень » 31 » ПЛАВАННЯ
13:48
ПЛАВАННЯ

Вихованці нашої школи в складі збірної команди міста прийняли участь у відкритому чемпіонаті Київської області з плавання, 26-28.03.2015 року в м.Бровари.

В змаганнях приймали участь команди з міст:

Біла Церква, Бориспіль, Бровари та Вишгород.

В результаті змагань Матвієнко Дмитро на дистанції 50 м та 100 м вільним стилем став першим, а на дистанції 50 м батерфляй посів 3 місце.

Єрмоленко Артем був третім на дистанції 100 м брасом, другим на дистанції 200 м брасом і третім на дистанції 400 м в плаванні на спині.

Чорний Михайло посів третє місце на дистанції 100 м вільним стилем.

Курсеітов Денис був другим на дистанції 200 м батерфляй, а Зубчук Катерина посіла третє місце на дистанціїї 100 м батерфляєм.

В командній першості першою була команда Білої Церкви-2581 очк., другою - команда Броварів - 2445 очк., третьою - команда Вишгорода - 567 очк. і на четвертому місці - команда Борисполя - 177 очк.

Переглядів: 576 | Додав: LarisaAdmin | Рейтинг: 5.0/1