Четвер, 24.06.2021, 14:17
Вітаю Вас Гість | RSS

Білоцерківська ДЮСШ №1

Головна » 2015 » Березень » 25 » ПЛАВАННЯ
15:36
ПЛАВАННЯ

  В плавальному басейні ДЮСШ № 1 20-21.03.2015 р. проходила відкрита першість школи з плавання серед юнаків 1999-2001 р.нар., та  дівчат 2001-2003 р.нар.

  В змаганнях приймали участь команди ДЮСШ № 1, ДЮСШ № 2 та ДЮФСК.

 Загалом 80 учасників, з них 30-дівчат, змагались на водних доріжках нашого басейну в 11-ти видах програми.

 Переможцями  змагань стали:

50 в\ст - дівчата -І місце - Зубчук Катя - ДЮСШ № 1-КОЛІФКС (тр.Фандєєви,Лавренюк)

50 в\ст- юнаки - І місце - Ткаленко Євген - ДЮСШ № 2 ( тр.Оверченко Ю.В.)

50 брас - дівчата - І місце - Зубчук Катя - ДЮСШ № 1-КОЛІФКС

 50 брас - юнаки - І місце - Клименко Олексій - ДЮСШ № 1 ( тр.Вашека В.І.)

100 м бат - дівчата - І місце - Босак Катя - ДЮСШ № 2 ( тр.Гончаренко О.Ю.)

100 м бат-юнаки - І місце -Поліщук Ігор - ДЮСШ № 1 ( тр.Соловйов О.Ю.)

 100 н\сп- дівчата - І місце - Івченко Валерія - ДЮСШ № 2 ( тр.Оверченко Ю.В.)

100 н\сп-юнаки - І місце - Ткаленко Євген - ДЮСШ № 2 ( тр.Оверченко Ю.В.)

400 в\ст - дівчата - І місце - Босак Катерина - ДЮСШ № 2 ( тр.Гончаренко О.Ю.)

400 в\ст - юнаки - І місце - Поліщук Ігор - ДЮ,СШ № 1 ( тр.Соловйов О.Ю.)

200 н\сп - дівчата - І місце - Івченко Валерія - ДЮСШ № 2 ( тр.Оверченко Ю.В.)

200 н\сп-юнаки - І місце - Гончарук Іван - ДЮСШ № 2 - КОЛІФКС  (тр.Оверченко Ю., Масліков Є)

50 бат - дівчата - І місце - Лавренюк Крістіна - ДЮСШ № 1 ( тр.Фандєєва К., Лавренюк О.)

50 бат- юнаки - І місце - Лужецький Артем - ЮСШ № 1-КОЛІФКС  (тр.Фандєєв І., Лавренюк О.)

50 н\сп - дівчата - І місце - Івченко Валерія - ДЮСШ № 2 ( тр.Оверченко Ю.В.)

50 н\сп- юнаки - І місце - Лужецький Артем - ЮСШ № 1-КОЛІФКС  (тр.Фандєєв І., Лавренюк О.)

100 в\ст-дівчата - І місце - Зубчку Катя - ДЮСШ № 1-КОЛІФКС  (тр.Фандєєви, Лавренюк О.)

100 в\ст-юнаки - І місце - Присяжнюк Олександр - ДЮСШ № 1  (тр.Соловйов О.) та Сагайдак Степан - ДЮСШ № 1-КОЛІФКС ( тр.Кашута Л., Тищінська О.)

100 брас-дівчата - І місце - Андросюк Олександра - ДЮСШ № 2  (тр.Гончаренко О.Ю.)

100 брас-юнаки - І місце - Гопаца Ярослав - ДЮСШ № 2 ( тр.Гончаренко О.Ю.)

400 н\сп-дівчата - І місце - Босак Катерина - ДЮСШ № 2 ( тр.Гончаренко О.Ю.)

400 н\сп-юнаки - І місце - Гончарук Іван - ДЮСШ № 2 -КОЛІФКС  (тр.Оверченко Ю., Масліков Є.)

 

Переглядів: 665 | Додав: LarisaAdmin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz