09:52
ПАНКРАТІОН

Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв.

11 травня 2019 р.  в  смт. Калинівка  Васильківського  району  пройшов  фестиваль  бойових  мистецтв  Булава”.

У  рамках  фестивалю  проводились  змагання  з  грепплінгу   ( всестильовий вид боротьби ), традішину ( поєдинки з обмеженим повним контактом )  та  рукопашу - Спас ( поєдинки з повним контактом ).  На  змагання  приїхали  команди :  з    міст Черкаси,  Рівного, Кам`янець-Подільського, Запоріжжя, Кропивницького, Дніпра, Києва, Запорізької області, Миколаївської області та шість команд з Київської області.  Усього  21  команда та майже  400  учасників.

Дуже  вдало  на цих  змаганнях  виступили  вихованці  Білоцерківської  ДЮСШ №1 Григоренко Назар зайняв 3м.  в  грепплінгу, 2м. у  традішн  та  3м. у  рукопаш Спас. Плохотнюк  Даніел  виборов 3 м. в  грепплінгу  та  1м.  у  традішн.  Юхимчук  Богдан  завоював  1 м. у  грепплінгу  та  1м.  у  традішн.  Швень   Дмитро  посів  3 місце у рукопаш- Спас.

Всі  переможці  та  призери  були  нагороджені  медалями , грамотами  та пам’ятними  вимпелами.

Готувались до змагань спортсмени під керівництвом тренера-викладача Дем`янцева В.І. Бажаємо нашим бійцям успіхів у наступних  змаганнях.