Субота, 21.04.2018, 16:40
Вітаю Вас Гість | RSS

Білоцерківська ДЮСШ №1

Головна » 2017 » Грудень » 28 » ПЛАВАННЯ
17:29
ПЛАВАННЯ

Чемпіонат України з плавання

« Дитяча ліга» -2017 Святий Миколай

В змаганнях приймали участь близько 900 чол.

Результати змагань:

1 Обараз Н -100 н\сп-5 м; 200 к\пл-6 м

2.Олевич Б-50 бат-7 м; 100 бат-6 м

3.Ламтадзе Н-100 бат-6 м

4.Розгон М-50 н\сп-8 м; 100 н\сп-8 м

Всі тренуються у тренера Тищінської  О.О.

1.Омельченко Тимур – 50 в\ст-2 м; 50 бат-2 м; 100 бат-3 м; 200 к\п-2 м

2.Ковтун Денис-200 к\пл-3 м; 100 бат-4 м; 50 бат-4 м

3.Щербина Влад-50 бр-5 м; 100 бр-6 м;

4.Парфенюк Марія-200 к\пл-4 м; 50 бр-4 м; 100 бр-4 м

Тренери-Соловйов О.Ю.,Карпова Т.Г.

1.Полторак Світлана-50бр-1 м; 100 бр-2 м;

2.Котенко Марія-100 бр-1 м; 50 бр-2 м; 200 к\пл-2 м; 50 бат-4 м

3.Черепенчук Анна-100 в\ст-3 м; 50 в\ст-4 м

4.Москаленко Ілона-100 бат-4 м; 50 бат-5 м; 50 н\сп-5 м

5.Дорошенко Юрій-50 н\сп-2 м; 100 н\сп-2 м

6.Сірант Анна- 50 н\сп-6 м; 100 н\сп- 5м

7.Коцур Ігор-100 бат-8 м

8.Сідак Вероніка-100 в\ст-8 м

9.Лавренюк Крістіна – 50 в\ст-3 м; 100 в\ст-3 м; 50 бат-3 м

10.Зубчук Катя-50 в\ст-2 м; 100 в\ст-1 м

11.Велнянко Едуард- 50 в\ст-2 м; 100 в\ст-1 м

12.Анісімов Дмитро- 50 н\сп-1 м; 100 н\сп-1 м

13.Дзюбенко Даніїл – 50 в\ст-4 м; 100 в\ст-4 м

Тренера-Фандєєва К.Г., Лавренюк О.І.

1.Лещенко Дарина – 100 в\ст-4 м; 50 в\ст-1 м

2.Березовський Влад-50 бат-5 м; 100 бат-4 м

3.Веред Карина-50 н\сп-4 м; 100 н\сп-3 м

Тренер: Вініченко М.М.

Естафетне плавання:

Команда ДЮСШ № 1 ( 10-11 років) – 4х50 в\ст-1 м, 4х50 ком-1 м у складі: Омельченко Тимур, Парфенюк Марія, Котенко Марія, Пастушенко Ярослав

Команда ДЮСШ № 1 ( 12-13 років) 4х50 в\ст-1 м, 4х50 комб-2 м у складі: Лещенко Дарина, Дорошенко Юрій, Черепенчук Анна, Березовський Влад

Команда ДЮСШ № 1 ( 14-16 років) 4х50 в\ст-1 м, 4х50 ком-1 м у складі: Зубчук Катерина, Велнянко Едуард, Анісімов Дмитро, Лавренюк Крістіна

У командному заліку команда ДЮСШ № 1 посіла Перше місце серед 59 команд.

Косьмінський Максим-100 н\сп-8 м, 50 бр-5 м

Гончар Михайло-50 нєсп-5 м, 100 н\сп-5

Тренер:Вашека В.І.

1.Лещенко Дарина-50 в\ст-1 м

2.Веред Карина-100 н\сп-3 м

3.Березовський Влад-4х50 ком-2 м

Тренер: Вініченко М.М.

Із 70 команд-учасниць наша команда посіла

Перше місце.

Старший тренер відділення плавання ДЮСШ №1,

Заслужений тренер України В.Вашека

Переглядів: 117 | Додав: LarisaAdmin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz