Понеділок, 23.10.2017, 14:30
Вітаю Вас Гість | RSS

Білоцерківська ДЮСШ №1

Головна » 2016 » Листопад » 2 » ПЛАВАННЯ
11:13
ПЛАВАННЯ

28-29 жовтня в басейні нашої школи проходила відкрита першість ДЮСШ №1 з плавання серед юнаків та дівчат 2007-2009 рр.н.

В змаганнях прийняли участь команди: ДЮСШ №1, ДЮСШ №2, ДЮФСК. Всього 122 юних спортсмена, з них 45 дівчат, вийшли на старти.

У підсумку перемогу здобула команда ДЮСШ №1, під прапором якої виступали 89 плавців. Команда завоювала 11 І-их місць, 19 - ІІ-их та 17 - ІІІ-іх.

 

Призерами та переможцями першості стали:

  • Задворна Марина - ІІ-е місце 50 м н/с (тренер Івченко О.)
  • Розгон Матвій - ІІ-е місце 50 м н/с  (тренер Івченко О.)
  • Подлужна Ганна - І-е місце 50 м брас і ІІ-е місце 100 м к/п (тренер Вашека В.)
  • Маляренко Данило - І-е місце 50 м бат  (тренер Івченко О,)
  • Степаненко Олег - І-е місце 25 м н/с (тренер Вінніченко М.)
  • Павленко Вероніка - І-е місце 25 м брас, І-е місце 25 м бат., І-е місце 25м в/с (тренер Вашека В.)
  • Черепенчук Яна - ІІ-е місце 25 м брас (тренери Фандєєва К, Лавренюк О.)
  • Гончар Михайло - І-е місце 50 м брас, ІІ-е місце 100м к/п (тренер Вашека В.
  • Задудська Аліна - ІІІ-є місце 25 м бат. (тренер Вінніченко М.)
  • Сізіков Олексій - І-е місце 25 м бат (тренер Вінніченко М.0
  • Карпов Олександр - ІІ-е місце 25 м бат (тренер Карпова Т.)
  • Омельченко Марія - І-е місце 25 м бат (тренер Карпова Т.)
  • Кисельова Анастасія - ІІ-е місце 25 м в/с (тренер Логінова Л.І.)
  • Косьмінський Максим - ІІІ-є місце 100 м к/п (тренер Вашека В.)

Поздоровляємо призерів та переможців і їх тренерів з вдалми стартами!

Переглядів: 144 | Додав: LarisaAdmin | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz