Понеділок, 23.10.2017, 14:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Білоцерківська ДЮСШ №1

Головна » 2016 » Листопад » 16 » ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА
11:43
ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА

Відкритий Чемпіонат м. Біла Церква з гімнастики спортивної серед юнаків та дівчат.

В п’ятницю та суботу, 11-12 листопада 2016 року, в залі гімнастики нашої школи виявляли  найсильніших 60 гімнастів Білоцерківщини в боротьбі з 27 гостями, які прибули із міст Рубіжне ( Луганської обл.), Фастова, Києва у відкритому Чемпіонаті міста Біла Церква зі спортивної гімнастики серед юнаків.

У юнаків:

  Починали змагання гімнасти юнацьких розрядів, де серед 20 спортсменів І юн.розряду перемогу святкували наші гості:

І м –   Коломейчук Ілля-        2008 р.н., м.Рубіжне-55,8 б ( тр.Стрельцов О)

ІІ м –  Могилко Ілля-               2008,         Фастів –      53.4  ( тр.Матвійчук Д)

ІІІ м – Горинський Ярослав – 2008,       Фастів –       53.4 ( тр.Малецький І)

 У гімнастів нашої школи кращими були:

7 м – Гаврильченко Валентин – 2008, Б.Ц. – 52,4 ( тр.Корабльов О) та 11-м Черниш Артем – 2008, Б.Ц.- 51,8 ( тр. Кадькало О)

  Серед 23 найсильніших гімнастів 2007-2010 р.н., які змагались за програмою ІІ юнацького розряду, переможцями стали:

І м - Шутенко Влад –                      Б.Ц.-     2008-   53,9 ( рт.Дуднік Л)

ІІ м – Липовий Максим –               Б.Ц. –   2008,  53,5 ( тр.Кадькало  О)

ІІІ м – Васильчишин Олександр – Київ – 2008,  53,0 ( тр.Молєв М., Молєва О)

  В другий день змагань в суботу 12.11.2016 р. свою майстерність демонстрували спортсмени дорослих розрядів:

Результати змагань: Переможці в багатоборстві:

Смірнов Антон – Черкаси – 68,5 б      ( Курабцев Д., Надюк І)

МС:    Мандаліна Богдан – Київ – 65,9 ( Чепуренков А)

КМС:   Куян Всеволод – Б.Ц.-Фастів – 63,4 ( Кадькало О., Хрещенюк С.)

І р:      Стрельцов Нікіта – Київ – 68.4 ( Молєви)

ІІ р.:     Скібенко Іван  - Київ – 55.0

ІІ дов:   Шутенко Влад – Б.Ц. – ІІ юн. – 53.4 ( Дуднік Л)

  Коломейчук Ілля – Київ – І юн – 55.8

В змаганнях серед дівчат в змаганнях приймали участь команди з міст: Ніжина, Чернігова, Черкас, Запоріжжя, Новгород-Сіверська, Харкова, Тернопіля, Києва та Білої Церкви. Всього 95 учасниць, 24 - з Білої Церкви

Результати виступів білоцерківських гімнасток: І-х місць - 3, ІІ і ІІІ-х - 5

Переможиці:

  • Сломчинська Злата - 2010 р.н., І юн. р-д (тренери Валецька С., Бацай Н.)
  • Гриник Ольга - 2009 р.н., І юн.р-д (тренери Сімогаєва О., Валецька С.)
  • Бурлака Соломія - 2008 р.н., І юн. р-д (тренери Сімогаєва О., Валецька С.)

 

Переглядів: 184 | Додав: LarisaAdmin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz