Головна » Архів матеріалів
Переглядів: 675 |
Додав: LarisaAdmin |
Дата: 19.11.2014
|
|
10-14 листопада 2014 року в м.Київ проходив Чемпіонат України зі спортивної гімнастики серед молоді та юніорів.
В змаганнях прийняли участь 24 команди: 17 команд ДЮСШ та 7 команд СДЮШОР.
Всього 138 спортсменів змагалися за право стати найкращими, 43 майстри спорту, 33 кандидати в майстри спорту, 24 спортсмена І розряда та 38 чоловік ІІ розряду.
В результаті змагань команда ДЮСШ № 1 посіла 10 місце в командному заліку.
В багатобортстві по програмі кандидати в майстри спорту Ващенко Роман та Туренко Нікіта посіли третє місце, Підвальний Володимир - 18 місце.
По програмі І розряду: Зубов Ілля - 7 місце; Корнійчук Єгор - 11 місце; Бака Тимофій - 17 місце;
по програмі ІІ розряду: Коломієць Богдан - 26 місце; Вітвіцький Максим - 27 місце.
Бажаємо нашим спортсменам і їх тренерам подальших успіхів на змаганнях.
...
Читати далі »
Переглядів: 666 |
Додав: LarisaAdmin |
Дата: 18.11.2014
|
|
Переглядів: 860 |
Додав: LarisaAdmin |
Дата: 04.11.2014
|
|
1. Відкрита першість Київської області з гімнастики спортивної ( юнаки і дівчата) 31.10 -01.11 2014 р.
Приймали участь команди міст: Біла Церква, Фастів, Черкаси.
Кількість учасників – юнаків – 47 чол., ( без спортсменів юнацьких розрядів);
Переможці і призери:
м.Біла Церква – І -3, ІІ – 3, Ш - 3
м. Фастів – І – 1, ІІ – 0, Ш - 0
м. Черкаси – І -2, ІІ-2, Ш -2
дівчат – 58 чол.
м.Біла Церква – І -4, ІІ – 3, Ш - 6
м. Черкаси – І -2, ІІ-0, Ш -0
<
...
Читати далі »
Переглядів: 693 |
Додав: LarisaAdmin |
Дата: 04.11.2014
|
|
24-25 жовтня 2014 року в місті Києві в приміщенні Республіканського вищого училища фізичної культури проходили змагання відкритого Чемпіонату м.Києва серед команд ДЮСШ та СДЮШОР.
В змаганнях прийняли участь 60 чоловік з міст: Біла Церква, Одеса, Фастів, Черкаси і м.Києва.
Збірна команда Білої Церкви була представлена десятьма учасниками:
1. Бабошко Віктор -програма МС-70.3 б.- 4 місце
2. Бака Тимофій - програма ІІ р. - 71.7 б - 3-4 місце
3. Ващенко Роман - програма КМС- 70.8 б - 4 місце
4. Вітвіцький Максим- програма ІІ р. - 66.4 б - 10 місце
5. Зубов Ілля - програма І р. - 69.8 б. - 4 місце
6. Карімов Артем - програма ІІ р. - 63.4 б. - 12 місце
7. Коломієць Богдан - програма ІІ р. - 67.7 б. - 8 місце
8. Корнійчук Єгор - програма І р. - 63.5 б. - 8 місце
9. Підвальний Володимир - програма КМС - 67.3 б. - 6 місце
10. Туренко Нікіта - програма КМС - 73.1 б. - 1 місце
Старший тренер відділення гімнастики спортивної( юнаки) Кадькало Олег Григорович.
...
Читати далі »
Переглядів: 660 |
Додав: LarisaAdmin |
Дата: 28.10.2014
|
|
21-22.10.2014 року в місті Ужгород за участю збірних команд областей проходив Чемпіонат України з фехтування на рапірх серед юніорів. Від Білоцерківскьої ДЮСШ № 1 участь в змаганнях приймали:
Качан Дмитро - 22 місце;
Малик Владислав - 32 місце;
Задорожній Владислав - 35 місце;
Гудик Максим - 42 місце;
Клецький Роман - 53 місце;
Пилипенко Дмитро - 54 місце
В командних змаганнях команда Київської області в складі: Задорожнього Владислава, Качана Дмитра, Малика Владислава і Гудика Максима посіла 7 місце.
Переглядів: 554 |
Додав: LarisaAdmin |
Дата: 28.10.2014
|
|
18 жовтня 2014 року в ДЮСШ № 1 відбувся Чемпіонат Київської області зі спортивної гімнастики серед дівчат 2008 – 2002 р. н. У змаганнях приймали участь вихованки ДЮСШ№ 1 м. Біла Церква та ГК «АТЕНА».
Учасниці боролися за найвищі нагороди по програмі: I юнацького розряду та III, II, I дорослого розряду.
Всього у змаганнях приймало участь 49 гімнасток.
По програмі I дорослого розряду 1 місце посіла Шалабай Дарина (тренер Бацай Н.В., Сімогаєва О.В.)
По програмі II дорослого розряду 1 місце посіла Куць Яна (тренер Бацай Н.В., Валецька С.М.)
По програмі III дорослого розряду 1 місце посіла Гайдук Руслана (тренер Мустецова А.Ю., Сімогаєва О.В.)
По програмі I юнацького розряду серед дівчаток 2007 р.н. 1 місце посіла Вергунова Марія (тренер Філь Я.С.), а серед дівчаток 2008 р.н. 1 місце виборола Нечипоренко Катерина (тренер Філь Я.С.).
Всі учасники гідно боролися за найвищу сходинку п’єдесталу.
Переможці були нагороджені грамотами та медалями.
Бажаємо всім учасникам успіхів, подальших
...
Читати далі »
Переглядів: 717 |
Додав: LarisaAdmin |
Дата: 21.10.2014
|
|
11,18 жовтня 2014 року в спортивному залі ДЮСШ № 1 проводився відкритий Чемпіонат міста Біла Церква з гімнастики спортивної ( юнаки).
В змаганнях прийняли участь 86 спортсменів з міст: Біла Церква і Фастів.
За результатами змагань переможцями стали:
по програмі Майстрів спорту: Голуб Василь - Біла Церква ( тренер: Молєв Є.М.);
по програмі кандидатів в майстри спорту: - Зубов Ілля - Біла Церква ( тренер: Кадькало О.Г.);
по програмі І розряду: Лепей Артур - Біла Церква ( тренер: Кадькало О.Г.);
по програмі ІІ розряду( обов'язкова): Бака Тимофій - Біла Церква ( тренер: Однорог Ю.Ю., Кришмар І.А.);
по програмі ІІ розряду ( довільна): Ляпун Дмитро - Біла Церква ( тренер: Молєв Є.М.);
по програмі Ш розряду : Горбачов Михайло - Фастів ( тренер: Малецький І.);
по програмі І юн.розряду: Мількевич Олександр - Біла Церква ( тренер: Однорог Ю.Ю.);
по програмі ІІ юн.розряду: Щербак Прохор - Біла Церква ( тренер: Кадькало О.Г., Мороз А.В.)
...
Читати далі »
Переглядів: 699 |
Додав: LarisaAdmin |
Дата: 20.10.2014
|
|
8 – 10. 10. 2014 року у місті Запоріжжя відбувся Відкритий Чемпіонат Запорізької області та V обласний дитячий турнір з гімнастики спортивної на призи Олімпійської чемпіонки Ольги Стражевої. В якому приймали участь вихованки ДЮСШ № 1 та ГК «АТЕНА» У змаганнях брало участь близько 50 учасниць з міст Запоріжжя, Марганця та Білої Церкви.
Вихованки ДЮСШ № 1 та ГК «АТЕНА» гідно боролися за призові місця.
За програмою I юнацького розряду серед дівчат 2008 р. н. 2 місце виборола Божко Світлана (тренер Філь Я.С.), 3 місце посіла Нечипоренко Катерина (тренер Філь Я.С.) Серед дівчат 2007 р. н. 3 місце зайняла Вергунова Марія (тренер Філь Я.С.).
За програмою III дорослого розряду серед дівчат 2006 р. н. 3 місце посіла Лиховід Марія (тренер Кондріс Д. О. ГК «АТЕНА»). Серед дівчат 2005 р. н. 4 місце зайняла Тарасюк Валерія (тренер Філь Я.С.).
За програмою II дорослого розряду серед дівчат 2004 р. н. 2 місце зайняла Лисенко Аміна (тренер Кондріс Д. О. ГК «АТЕНА») та на 3 місці – Коваленко Анаст
...
Читати далі »
Переглядів: 655 |
Додав: LarisaAdmin |
Дата: 14.10.2014
|
|
3-4 жовтня 2014 р. в м.Бровари проходив Чемпіонат Київської області з плавання серед юнаків і молоді. В змаганнях приймали участь команди міст Бровари, Біла Церква, Вишгород.
В результаті змагань збірна команда міста Біла Церква ( в складі якої виступало шість спортсменів з ДЮСШ № 1) посіла ІІ командне місце з результатом 896 очок.
Серед переможців і призерів:
1. Матвієнко Дмитро - І місце – 50 м в\ст ; ІІ місце – 100 м батерфляєм;
2. Лужецький Артем – ІІ місце – 50 м н\спині;
3. Чорний Михайло – ІІ місце – 200 м комплексне плавання;
4. Василенко Марк – Ш місце – 400 м комплексне плавання;
5. Присяжнюк Олександр – Ш місце – 800 м вільним стилем
Переможці і призери змагань були нагороджені медалями і дипломами.
Представник команди м. Біла Церква Соловйов О.Ю.
Переглядів: 626 |
Додав: LarisaAdmin |
Дата: 07.10.2014
|
|
« 1 2 ... 28 29 30 31 32 ... 37 38 »
|
Календар | « Березень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | | | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
|
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|